Hakkımızda

Tuna Halı Yıkama

Sektörün En İyisi

Halı yıkama sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam eden Tuna Halı Yıkama sektöre girdiği günden beri kalitesini ve öz güvenini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bursa ve ilçelerinde hizmet veren en eski halı yıkama fabrikası olma özelliğiyle de de ayrı bir önem kazanmıştır. Halı yıkama sektöründe yüzlerce firma arasından sıyrılıp kendine yakışan bir kariyerle en güvenilir halı yıkama firmalarının zirvesinde yar alan firmamız, kaldırım altı çalışan halı yıkama fabrikalarının aksine sürekli kendini yenileyebilen ve teknolojiyi adım adım takip edebilen bir sisteme sahiptir. Son teknoloji harikası tam otomatik makinalarla fabrikasyon sisteme geçen halı yıkama firmamız halılarınızı tek tek özenle yıkamakta, özel dizayn edilmiş halı kurutma odalarında kurutarak evlerinize ücretsiz servislerimizle ulaştırmaktadır. Sadece yaz aylarında siz değerli ev hanımlarımızın yardımcısı değil yılın her günü 4 mevsim yaz kış yardımcınız olmaya devam etmektedir.

Tuna Halı Yıkama

Temizliğin Adresi

Tuna Halı Yıkama,Halı, Stor, Yorgan, Battaniye, koltuk, koltuk takımı yıkama, sandalye yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, yatak yıkama, araç koltuğu yıkama, yerinde ve tamamı profesyonel ekibimizle ve sanayi tipi profesyonel ekipmanlarımızla yapılmaktadır. Yıkama işlemlerinde kullandığımız ürünlerin tamamı TSE onaylı, kimyasal içermeyen tamamı doğal ürünlerdir. Temizlik ve hijyene önem verdiğimiz kadar sizin ve sevdiklerinizin sağlığına da son derece önem veriyoruz.

Misyon

Firmaların kendine özgü görev ve gereksinimleri bulunmaktadır. Tuna halı yıkama firmasının misyon özellikleri ise şöyledir; müşterilerin tüm beklentilerini ve duydukları gereksinimleri zamanında karşılaması hem müşteri memnuniyetini kazanmayı hem de onlara gelecekte de bu firmayı tekrar seçmeleri için bir ışık oluşturmaktadır.  Güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Sürekli kendini geliştirmesi, dünya genelinde ilerleyen teknolojiyi yakından takip ekip verdiği hizmeti son teknolojiyle sağlayıp ve kalitesini sürekli arttırmaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini kazanmanın yollarında atılmış iyi bir adımdır. Müşteri ve çalışanların memnun olmasını her şeyin üstünde tutan bir firma olmuştur. İnsanları halı yıkama konusunda bilinçlendirmeyi ve yeniliklere imza atmayı en önemli görevi saymıştır.

Vizyon

Halı yıkama firmalarının hizmet kalitesinde geldiği nokta göz ardı edilemeyeceği gibi aralarında bir rekabet olması da kaçınılmazdır. Tuna halı yıkama firmasının da kendine özgü bir vizyona sahip olmuştur. Uluslararası değerler doğrultusunda çalışmayı kendine bir prensip saymıştır. Çevreye, doğaya ve topluma olan saygısını kaybetmeden çalışması bu firmayı ön plana çıkaran bir özelliktir. Müşterinin istek ve arzularını ön planda tutmaktadır.  Gelişime açık yaratıcı fikirler üreten elemanlarla çalışmak, iletişime açık olması çağdaş bir yönetim anlayışına sahiptir. Üstün bir çalışma ahlakı ve dürüstlük ilkesini benimsemiş iyi bir firmadır.

Bizi Arayın

İletişim Bilgileri

Telefon

0535 946 00 16
(0224)366 12 22

Email

info@bursatunahaliyikama.com

Adres

Veysel Karani Mh. Vilayet Sk no/14

Scroll to Top
Ara 0535 946 00 16